ActiveSurf

RÜZGARIN NASIL ESTİĞİ DEĞİL YELKENİ NASIL KULLANDIĞINIZ ÖNEMLİDİR.
 
RÜZGARI YAKALAMA ZAMANI.
 
Alaçatı’nın muhteşem rüzgarı, masmavi denizi ile bütünleşen Alaçatı Active Surf Center‘da, Denizesadece 50 m. uzaklıkta, yılın on iki ayı açık olan  Alaçatı’nın en büyük okulunda, profesyoneleğitmetmenlerden her seviyede ders alabilirsiniz.  Türkiye disturıbutoru oldugumuz, dünyanın enbüyük markalarından, Starboard,  Severne yelkenlerle donatılmıs, Prolimit  akseuarlarla size profeyonel bir hizmet sunmaktadır. Bünyemizde 100 adet profesyonelboard, 50 adet geçiş boardu, 100 adet eğitim boardu ve 130 adet profesyonelyelken, 70 adet geçiş yelkeni, 120 adet eğitim yelkeni ile windsurfun tadınavarabiirsiniz.
Okulumuzda;
Güvenliğiniz için kamerasistemi ile donatılmış, özel eşyalarınızı bırakabıleceğiniz kitlitli dolaplar, soyunmaodaları, sıcak sulu duşlar,windsurf malzemelerinizi rahatça kurup yıkayabileceğiniztahta alan ve çim alanı bulunmaktadır.
Ayrıca plajımızda Windsurfsonrası şezlonlarımızda yorgunluk atabilirsiniz.
Active Surf Okulun’da eğitimli ve sertifikalı eğitmenlerden herseviyede surf dersi alabilir, Windsurf’u daha iyi öğrenebilir ve bilinci birsekilde ilerleyebilirsiniz. Saatlik başlangıç kursunun sonunda kendi kendizewindsurf yapma becerisini kazanabilirsiniz.
 
Windsurf eğitimlerimiz iki bölümden oluşmaktadır.
1. Beginner;
Malzemenin tanıtımı, denge ve koordinasyon, rüzgar bilgisi (dönüş yönleri), seyir ve yön vermeler, güvenlik önlemleri ve geçiş üstünlükleriolarak temel bilgileri alabilirsiniz.
2. Advance;
Üst seviye dersi olan advance eğitiminde, sudan çıkmak için ‘’waterstart’’ı,  kollarınızın daha azyorulmasına yardımcı olan ‘’trapez’’i kullanmayı öğrenebiliir, dönüşlerinizi pekiştirebilir, yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.